Træner-Teamet

 

Anders Eriksen

Børn og ungdomstræner - Kasserer i bestyrelsen

Tlf.
Mailanders@lotteanders.dk


 

Asbjørn Gaardsmand

Børn og ungdomstræner - Baneformand

Tlf.
Mailasb@agblik.dk


 

Henrik Köser

Træner for onsdagsholdet

Tlf.40743077
Mailhenrik@bikelab.dk

Ansvar: onsdagstræning samt træningsprogram til de børn der har brug for ekstra udfordringer
 

Kent Bovbjerg

Børn og ungdomstræner, samt træner på nybegynder hold - bestyrelsesmedlem

Tlf.
Mailk.bovbjerg@gmail.com


 

René Pedersen

Børn og ungdomstræner

Tlf.
Mailingen@ingen.dk


René Pedersen - Voksen træner

Træner for nybegynder MTB hold

Tlf.
Mailingen@ingen.dk


 

Thomas Mikkelsen

Børn og ungdomstræner - bestyrelsesmedlem

Tlf.
Maillystenlund@hotmail.com


 

Troels Ennemark Høiriis


Tlf.40263539
Mailteh@danfoss.com

Ansvar: Lørdagstræning samt træningsprogram Hjælpe træner på onsdagsholdet for de børn der har brug for ekstra udfordringer