Det har desværre ikke været muligt at finde en ny instruktør til vandgymnastik & Aqua Jogging. Holdene starter derfor ikke op.

Træner/Hjælpe træner

 

Anne Marie Pedersen

Træner

Tlf.
Mailegeskov@profibermail.dk


Caroline Varming Kokholm

Hjælpe træner

Tlf.
Mailinfo@easy-office.dk


Ditlev Knagaard

Træner

Tlf.
Mailditlevk@gmail.com


 

Ditte-Marie Lyck

Hjælpe træner

Tlf.
Maildittemarielyck@yahoo.dk


 

Emilie Theilade

Hjælpe træner

Tlf.
Mailemiliest.privat@gmail.com


 

Erik Madsen

Træner

Tlf.
Mailerik.madsen14@gmail.com


 

Erling Egeskov Pedersen

Træner

Tlf.
Mailegeskov@profibermail.dk


 

Frederik Bols Faarup

Hjælpe træner

Tlf.
Mailfrederikbolsfaarup@hotmail.com


 

Helena Bolther Rugaard

Hjælpe træner

Tlf.
MailHelena.b.rugaard@hotmail.com


 

Kathrine Varming Kokholm

Træner

Tlf.
Mailkathrinekokholm@hotmail.com


 

Kristian Fajstrup Nielsen

Træner

Tlf.
Mailkniels36@gmail.com


 

Mads Vittrup

Hjælpe træner

Tlf.
Mailmadsvittrup03@gmail.com


 

Markus Friis Hansen

Hjælpe træner

Tlf.
Mailmfh2409@gmail.com


 

Mathilde Lauritsen

Hjælpe træner

Tlf.
Mailkim.lauritsen@mail.dk


 

Nikolaj Høgh

Hjælpe træner

Tlf.
MailAnnLisbeth.Hoegh@skolekom.dk


 

Ryan Pank Overballe

Træner

Tlf.
Mailryanchrista@vip.cybercity.dk


 

Victoria Rugaard

Træner

Tlf.
Mailvictoriabr@live.dk