Bestyrelsen

 

Anders Eriksen

Kasserer

Tlf.60440321
Mailanders@lotteanders.dk

Ansvar: Bogføring og regnskab
 

Asbjørn Gaardsmand

Baneformand / Bestyrelsesmedlem

Tlf.22433677
Mailasb@agblik.dk

Ansvar: Projektansvarlig for den nye bane der skal bygges. Træner for børn
 

Kent Bovbjerg

Bestyrelsesmedlem

Tlf.51925621
Mailk.bovbjerg@gmail.com

Ansvar: Arrangementer for voksenafdeling Hjælpetræner for børn når der er behov
 

Thomas Mikkelsen

Næstformand

Tlf.60244344
Maillystenlund@hotmail.com

Ansvar: Træner for børn Holde formanden i ørene :-)
 

Tore Bendtsen

Bestyrelsesmedlem

Tlf.
Mailtore@filur.is

Ansvar: Arrangementer for voksenafdeling
 

Troels Høiriis

Formand

Tlf.40263539
Mailthoiriis@gmail.com

Ansvar: Generelle henvendelser Tværgående samarbejde med andre klubber Hjemmeside og Facebook